Poniżej "Wytyczne Głównego Lekarza Weterynarii dotyczące szkoleń dla pracowników rzeźni oraz osób dokonujących uboju na użytek własny, a także wydawania zaświadczeń kwalifikacji i zaświadczeń związanych z ww. szkoleniami" oraz wzoru świadectwa kwalifikacji.

https://www.wetgiw.gov.pl/publikacje/ochrona-zwierzat-dobrostan

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje o możliwości uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu w zakresie ochrony zwierząt podczas uboju z przeznaczeniem na użytek własny. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłaszanie się do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Wyszkowie, Urzędu Miejskiego lub Gminy zgodnie z miejscem zamieszkania w terminie do 10 listopada 2018 r. Po stworzeniu listy osób chętnych, zostanie ustalona data,  godzina i miejsce szkolenia.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie informuje, że ww. szkolenie w zakresie ochrony zwierząt podczas uboju z przeznaczeniem na użytek własny, odbędzie się dnia 12 grudnia 2018 r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wyszkowie ul. Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków (Sala nr. 8B - Parter)